Нові можливості для внутрішньо переміщених осіб

677 0
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
В Херсонські області розпочато реалізацію проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні», що відкриє нові можливості для зазначеної категорії осіб.

Проект реалізується ГО “Вектор розвитку” у партнерстві з Херсонським обласним Центром зайнятості та обласним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді за фінансовою підтримкою Міжнародної організації з міграції (МОМ)

В рамках проекту, відібрані на конкурсній основі учасники проекту, пройдуть 2-х денне тренінгове навчання (навчання, проїзд, проживання, харчування безкоштовні), яке спрямоване на підвищення знань і навичок з започаткування та розвитку власного бізнесу і підприємницького мислення. Після цього учасники проекту з отриманням безкоштовної консультаційної підтримки підготують бізнес-плани на отримання грантової допомоги (безповоротної) на розвиток самозайнятості (до 900$), мікропідприємництва (до 2500$).

Запрошуємо жителів Херсонської області, які мають статус внутрішньо переміщеної особи взяти участь у проекті.

Для участі у проекті необхідно до 20 вересня 2015р. надіслати заповнену заяву-анкету\заповнити Он –лайн http://goo.gl/forms/KnivjTFf7r
або скачати у форматі *.doc https://goo.gl/jbfkyZ

За адресою: 73000 м. Херсон, вул. Тираспольська 12, офіс 1, ГО ХОТЦ “Вектор розвитку”

Тел. +38(050)7074684 Ольга Авраменко, +38(095)4164477 Світлана Росік

е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

Відбір на участь у проекті відбуватиметься шляхом розгляду поданих заяв-анкет (до уваги братиметься мотивація учасників та їхня готовність працювати заради покращення власного матеріального становища).

Нові можливості для внутрішньо переміщених осібскачать dle 11.3