» » Початок навчального року - гарний привід для зустрічі з батьками школярів

Початок навчального року - гарний привід для зустрічі з батьками школярів

Законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, отримання загальної освіти та інше.

Від того, як організована робота з батьками, значною мірою залежить ефективність процесу виховання.
Однією з успішних форм роботи з батьками є зустрічі з ними соціальних працівників під час батьківських зборів.

Саме тому, на початку навчального року працівники Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у батьківських зборах випускного класу Нововоронцовської ЗОШ №1, під час якої провели бесіду з батьками на тему «Про шкідливі звички і роль батьків в подальшому розвитку стійкої потреби дітей щодо здорового способу життя».

2015/2016 навчальний рік є особливим для учнів одинадцятих класів. Адже це останній рік навчання в школі, попереду – підготовка та здача ЗНО, вибір професії та початок дорослого життя. В цей період значно зростає навантаження на учнів, тому батькам необхідно приділяти особливу увагу психічному та фізичному стану здоров’я дітей. Директором центру було наголошено про шкідливий вплив тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв на організм дитини. Також кожен з батьків отримав буклети, листівки.

Підсумовуючі свою розмову з батьками, Олена Бриж зазначила: «Вірте у свою дитину, її здібності, знання. Дайте їй відчути, що ви її любите, розумієте і підтримаєте у будь-яких ситуаціях».

Даний захід сприятиме більш тісним взаєминам у ланцюжку «соціальний працівник – вчитель – учень – батьки».
Початок навчального року -  гарний привід для зустрічі з батьками школярівскачать dle 11.3