Плекаємо патріотів України

Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичного виховання. Тому необхідно з самого дитинства привчати любити та поважати Батьківщину, дбайливо ставиться до традицій свого рідного містечка, села…

З метою розвитку любові до Батьківщини, національної самосвідомості й гідності, активної громадянської позиції, на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», з нагоди 220-річчя утворення селища Нововоронцовка районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено молодіжний флеш-моб «Присвячуємо тобі – наше рідне селище!». Більше ста учнів Нововоронцовських ЗОШ № 1 та № 2 взяли участь в даному заході. Мешканці селища та гості мали змогу побачити гарне, патріотичне дійство з використанням жовто-блакитних кульок, української народної пісні та віршів місцевих поетів про рідну Нововоронцовку.

Завдяки даному заходу старшокласники зрозуміли, що потрібно бути справжніми патріотами своєї держави і пам’ятати, що майбутнє створюється сьогодні, а кожний день більше ніколи не повернеться. Тому, не відкладаємо на завтра виховання щасливого, забезпеченого, успішного та духовного українського народу – розпочинаємо зміни вже сьогодні з самих себе.
Плекаємо патріотів України
Плекаємо патріотів Українискачать dle 11.3