«Охорона громадського порядку 2015»

У зв'язку з загостренням ситуації в Україні, посиленням ризиків терористичних загроз та початком курортного сезону, коли разом з відпочиваючими до Генічеського району та міста Генічеськ приїздять злочинці – «гастролери», правоохоронні органи спільно з владою, громадськими формуваннями посилюють заходи безпеки громадського порядку.
З цією метою в районі готується стартувати проект соціального направлення, згідно якого вулиці міста та сіл, разом з міліцейськими нарядами патрулюють так звані «шерифи».

Так 09 червня 2015 року в актовому залі Генічеського районного центру зайнятості, працівниками Генічеського міського центру СССДМ спільно з представниками Генічеського РВУМВС для тимчасово безробітних громадян, які перебувають на обліку Генічеського районного центру зайнятості, проведено семінарське заняття на тему «Психологічні аспекти охорони громадського порядку та недопущення дестабілізації криміногенної ситуації в країні». В ході якого присутніх ознайомлено з посадовими обов'язками «шерифів» та механізмом взаємодії «шерифів» і соціальних служб з профілактики правопорушень та профілактики соціально негативних явищ.
Робота в цьому напрямку триває, спільними зусиллями робиться все можливе, аби кожен громадянин почувався безпечно.
«Охорона громадського порядку 2015»

«Охорона громадського порядку 2015»
скачать dle 11.3