НАДІСЛАТИ ЗВЕРНЕННЯ


Федак Олена Йосипівна

Шановний Дмитро Валентинович!
Я, Федак Олена Йосипівна, мати-одиночка. Маю трьох неповнолітніх дітей. Освіта середня, спеціальності не маю, живу в селі, тому влітку ходжу на заробітки, а взимку живемо на соціальну допомогу. Але вже більше ніж пів-року районі служби відмовляють мені у допомозі як малозабезпеченій сім'ї, зараз я з дітьми живу на виплату матері одиначки, це 1084 гривні. Прошу вас надати мені допомогу. З повагою Федак О.

Шановна Олено Йосипівно!

Обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розглянуто Ваше електронне звернення від 15 вересня 2015 року.
За інформацією управління соціального захисту населення Цюрупинської районної державної адміністрації Ви перебуваєте на обліку та отримуєте допомогу, як мати-одиначка, у розмірі 1081,20 грн. 16 червня поточного року Ви звернулися до вищезазначеної установи за призначенням Вам допомоги, як малозабезпеченій сім'ї. У зв'язку з тим, що не працюєте, справу відправлено на комісію по призначенню державної допомоги малозабезпеченій родині. Ваша справу передано до виплатного центру для нарахування соціальної допомоги.